Apie mus

UAB “KONTRAL” įmonė įkurta 2008 metų rudenį. Esame stabiliai dirbanti, pažangi ir socialiai atsakinga bendrovė, siekianti tapti lyderiais savo veikloje.


Pagrindinės mūsų įmonės veiklos:
– Prekyba aukštos kokybės stumdomų durų sistemomis, aliuminio profiliais durelėms, lentynų sistemomis, baldų furnitūra;
– Nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba pagal individualius užsakymus;
– Standartinių baldų gamyba;
– Plokščių pjovimas, laminavimas, klijavimas, frezavimas, gręžimas;
– Stumdomų durų pardavimas.


Siekdami patenkinti klientų poreikius, sekdami rinkos situaciją ir atsižvelgdami į užsakovų lūkesčius nuolat atnaujiname ir plečiame produktų asortimentą bei paslaugų sritis.
Savo veikloje ypatingą dėmesį skiriame produktų ir naudojamų medžiagų kokybei, darbuotojų kvalifikacijos kėlimui, o mūsų baldų gamyba išsiskiria naujausiomis technologijomis ir plačiomis jų panaudojimo galimybėmis.


Mes aptarnaujame baldų gamybos įmones, siūlydami joms lanksčias nuolaidų sistemas, platų produktų asortimentą ir greitą aptarnavimą. Baldų gamybos įmonėms teikiame pilną paslaugų paketą – nuo baldų furnitūros iki viso baldo surinkimo.


Vertiname visus savo klientus ir atsižvelgiame į jų poreikius. Projektuojame baldus namams (virtuves, drabužines, vonios kambario baldus, spintas ir t.t.), pasiūlydami nestandartinius ir standartinius baldų sprendimus pagal naujausias baldų bei interjero tendencijas. Juk kiekvieni namai turi būti ypatingi ir jaukūs!
Savo baldams suteikiame 5 metų garantiją.


Džiaugiamės, jog turime nuolatinių klientų ne tik Lietuvoje, bet ir Vidurio bei Šiaurės Europoje. Tai liudija apie tai, kad savo darbą atliekame profesionaliai ir patikimai.


KONTRAL – racionalūs baldų sprendimai!
Susisiekite su mumis!