Virtuvės baldai

Nepaisant vis didėjančio gyvenimo tempo, virtuvė vis dar išlaiko savo svarbią vietą mūsų kasdieniame gyvenime. Čia susibūria šeima ir draugai, gamindami ir skanaudami maistą virtuvėje praleidžiame nemažai laiko. Todėl virtuvės baldai turi būti suprojektuoti taip, kad ši erdvė būtų patogi ir praktiška. Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į baldų dizainą, išplanavimą, bet ir parinkti tikrai kokybiškas medžiagas bei virtuvės furnitūrą.

Gaminame virtuvės baldus, stalus, indaujas ir valgomojo baldus. Pagal Jūsų erdvę paruošime apgalvotą, maksimaliai funkcionalų virtuvės baldų projektą, kuriame tilps visa reikalinga įranga, spintelėse patogiai išsidėstys indai ir puodai, viskas bus po ranka ir lengvai pasiekiama, ir, be abejo, pasirūpinsime, kad suprojektuotoje virtuvėje vyrautų estetika.

Virtuvės baldams naudojame įvairių gamintojų LMD plokštes, stalviršius, dažytas ar medžio lukštu dengtas MDF plokštes, akmens bei lietus stalviršius, natūralaus medžio fasadus, stiklo elementus. Renkamės „Blum“, „Hettich“, „Hafele“  bei kitą patikimą furnitūrą.

Virtuvės baldų galerija:

 

17 16 12 10