Dalyvaujame parodoje „Baldai 2017”

Spalio 5-8 dienomis, dalyvausime Litexpo parodų rūmuose vyksiančioje parodoje „Baldai 2017”. Kviečiame užsukti į mūsų stendą ir gauti nemokamos konsultacijos apie baldų/ namų interjerą bei aptarti patraukliausias gamybos sąlygas.


Parodoje pristatysime stumdomų durų galimybes ir įvarias stumdomų durų sistemas. Savo ekspozicijoje naudosime baldines medžiagas ir jų derinius pagal šių metų Europos baldų industrijoje vyraujančias tendencijas.


Jūsų dėmesį patrauks medžio tekstūrų ir metalinių struktūrų deriniai, kuriuose pagrindiniais akcentais tampa juodos spalvos metalinė perforacija bei vario paviršiumi dengtos plokštės detalės.


Pamatysite, kaip metalinės konstrukcijos yra naudojamos ne tik kaip dekoro elementai, bet ir lentynų sistemos pavidalu. Pajusite, kaip lentynų sistemos dėka drabužinė tampa erdvesnė, o daiktai lengviau pasiekiami ir geriau matomi.


Vienas iš TOP produktų – pertvarinės stumdomos durys su juodu rėmeliu (profiliu) ir tonuotais stiklais. Šis sprendimas puikiai tiks loftų ar urbanistiniams interjerams.

www.kontral.lt – racionalūs baldų sprendimai